Polonya’da düzenlenecek olan Uluslararası İşbirliği Eğitim Kursu hakkında bilgileri bulabileceğiniz yazımızı inceliyorsunuz.

25 – 28 Mart 2015 tarihleri arasında Polonya’da yeni gelenler için Uluslararası İşbirliği eğitim kursu düzenlenecektir. Eğitim kursunun amacı, yeni başlayanları Erasmus+ Gençlik Programı altında uluslararası projelere başlamaları için teşvik etmektir. Katılımcılardan istenen şartlar arasında; yerel düzeyde gençlerle çalışma deneyimi olan ve uluslararası düzeyde deneyimi olmayan, en az 18 yaşında ve İngilizce iletişim kurabiliyor olmaları istenmektedir. Son başvuru tarihi 12 Şubat 2015‘tir.

Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Kabul edilen katılımcılara ülkelere göre değişen oranlarda ön ödeme yapılabilmektedir.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.