Klub Czekolada, Łódź şehri ve diğer Polonya şehirlerinde faaliyet göstermektedir. Polonya’nın gece kulüpleri içerisinde elit bir konuma sahip olan Klub Czekolada, Türklerin de uğrak noktalarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Genel olarak fiyatları, Türkiye’deki bir gece kulübüne göre ucuz olmakla birlikte, Polonya’nın diğer gece kulüpleri fiyatlarına göre biraz daha yüksek olmakla birlikte, gerçek bir eğlenceye merhaba diyeceğinizi söyleyebiliriz.

Czekolada’nın giriş ücreti 10 zl  yaklaşık olarak 8 TL olarak söylenebilir. Bununla birlikte bayanlar için giriş ücreti alınmamaktadır. Kapıda kılık kıyafetinize göre sizi içeri almayı reddedebilirler. Bu sebeple giyiminize özen gösterip gitmeniz daha mantıklıdır. Çalışanlarının saygılı ve sevecen tavırlarıyla birlikte, kendinizi gayet rahat ve konforlu bir eğlenceye hazırlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken biraz hal ve hareketlerinizdir. Zira Polonya’daki gece kulüplerinde, bodyguard kavramı, mekan sahibi gibi bir konumda olduğu için, tutarsız davranışlar içerisinde olduğunuzda, kendinizi kapı dışarı göndermeniz çok kolay olacaktır.

Klub Czekolada Łódź, Sopot, Lublin gibi şehirlerin hepsinde bulunmakla birlikte, her zaman farklı bir parti teması ile sizleri misafir ediyor.

Yine de biz Türk arkadaşlarımıza buraya gitmelerini önermiyoruz. Zira sıra gecesi gibi Türk geceleri yaşamaktan bıktık usandık. Başka yerleri de yazacağız bir de oralara bakın diyoruz 🙂

Görüşmek üzere.